bet365 Sports offers a bonus of 100% up to £/$200 bet365 Sports – 100% Deposit Welcome Bonus Find instructions on getting your bet365 Offer Code and this sports bonus.

Nordea

noc-kim-jestesmy

Kim jesteśmy

Nordea Operations Centre (NOC) to centrum operacyjne wchodzące w skład Grupy Nordea, które świadczy usługi skandynawskim oddziałom banku.

NOC współpracuje z jednostkami w Danii, Norwegii, Szwecji i Finlandii. Pierwsze biuro w Łodzi zostało otwarte w listopadzie 2010 roku, a drugie w czerwcu 2014. Ponadto jeden z zespołów pracuje w biurze w Gdyni, otwartym w listopadzie 2012 roku.

noc-ludzie

Ludzie

Zespół Nordea Operations Centre to obecnie 700 osób, jednak liczba pracowników dynamicznie rośnie. Każdemu pracownikowi Nordea Operations Centre daje konkretne możliwości rozwoju wewnątrz firmy.

Pracownicy mają do wyboru dwie podstawowe ścieżki kariery : ekspercka i menedżerska, w zależności od indywidualnych preferencji, umiejętności i predyspozycji. Od kandydatów do pracy na podstawowych stanowiskach nie jest wymagane doświadczenie zawodowe. Osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje i staż pracy zajmują wyższe stanowiska (takie jak specjalista, lider zespołu itd.).
Eksperci, którzy specjalizują się w konkretnym obszarze finansowo-bankowym, mają możliwość objęcia stanowiska, na którym będą mogli dzielić się wiedzą i dalej rozwijać swoje umiejętności. NOC wspiera swoich pracowników przy wyborze ścieżki kariery i dalszym rozwoju zawodowym. Wszyscy pracownicy Nordea Operations Centre dobrze znają język angielski, wiedzą, jak być częścią zespołu, są skrupulatni i otwarci na ludzi.

 

 

 

noc-rozwoj

 

Rozwój

NOC daje pracownikom możliwość rozwoju w oparciu o wykonywanie zróżnicowanych zadań (także w różnych zespołach), uczestniczenie w wymagających projektach i zwiększanie zakresu odpowiedzialności.
Firma proponuje wiele szkoleń, służących zarówno poszerzaniu specjalistycznej wiedzy, jak i rozwojowi zdolności interpersonalnych. Nordea Operations Centre przykłada dużą wagę do stałego rozwoju i zwiększania efektywności działania – służy temu metodologia LEAN, która jest jednym z najważniejszych narzędzi wspierających pracę w firmie.

W ramach pakietów socjalnych Nordea Operations Centre oferuje między innymi: prywatną opiekę medyczną, zakładowy fundusz świadczeń socjalnych, dodatki do wypoczynku, granty naukowe, pracowniczy program emerytalny, podział wypracowanych zysków, szkolenia zawodowe, kursy językowe oraz karty sportowe. Praca w Nordea Operations Centre odbywa się w zgodzie ze skandynawskim kalendarzem (od poniedziałku do piątku we wszystkie dni robocze w Skandynawii).

 noc-kariera

Kariera

Poszukujemy ludzi otwartych na nowe idee i różnorodność wyzwań, komunikujących się w języku angielskim i zorientowanych na osiąganie wytyczonych celów.

Jeśli posiadasz umiejętność dobrej organizacji pracy, potrafisz przyjmować odpowiedzialność i podejmować decyzje, Nordea Operations Centre jest miejscem dla Ciebie!

Jesteś zainteresowany pracą w Nordea Operations Centre?

Czekamy na Twoje CV pod adresem:
recruitment.noc@nordea.com

Sprawdź oferty pracy

©2014-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone - LCJRun.pl. Wykonanie: AktywnaStrona.pl - Nowoczesne strony internetowe